POKLADNÍ (EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ)

společnost MASO UZENINY PÍSEK, a.s. hledá kandidáta na poziciPOKLADNÍ (EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ)

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou, ekonomickéhop směru výhodou
  • praxe s finanční hotovostí a v účetnictví výhodou
  • znalost práce na PC ( MS Office, SAP výhodou)
  • zájem o obor a další vzdělávání se
  • flexibilita, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • Zajišťuje vedení pokladny a veškeré pokladní operace
  • Zajišťuje příjem a výdej pokladní hotovosti
  • Zajištění řádné elektronické evidence pokladních dokladů
  • Provádí výplatu a zúčtování provozních záloh
  • Zajišťuje přejímku a kontrolu denně přijaté peněžní hotovosti od řidičů, strážných a ostatních odběratelů, zjištěné rozdíly ihned řeší

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního rozvoje
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní stravování.
  • smlouva na dobu určitou (zástup za MD)

nástup IHNED

Místo výkonu práce: PÍSEK

Pro zařazení do výběrového řízení zasílejte svoje životopisy na email: jiri.blanicky@muuupisek.cz

Firma: MASO UZENINY PÍSEK, a.s.

Kontakt: Bc. Jiří BLANICKÝ
Samoty 1533
397 01 Písek

Telefon: 607089839

Místo práce: Písek

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé